Ceny i Rezerwacja

5 dni, od 660 zł/os Lato w górach - pakiet 5dn... Wszystkie Pakiety Sprawdź
Zasubskrybuj Newsletter

Villa Romantica

To miejsce gdzie komfort łączy się z prestiżem. Hotel ,,Villa Romantica”, położony jest wśród zieleni, w cichym i przestrzennym miejscu, a jednocześnie blisko centrum miasta. Z pokoi roztacza się wspaniały widok na panoramę Karkonoszy.

Z dniem 1 września 2017 Villa Romantica staje się hotelem dla dorosłych powyżej 16 lat. Dzięki tej idei nasi goście będą mogli wypoczywać w ciszy i spokoju. Hotelowa strefa SPA zapewni relaks dla umysłu, ciała i ducha.

Jednakże niewykluczamy rodzinnych pobytów - dla wszystkich, którzy chcieliby przyjechać do nas ze swoimi pociechami proponujemy pakiety dedykowane w okresach Świąt Wielkanocnych oraz Bożego Narodzenia.

Otoczenie hotelu zachęca do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Rozległy park hotelowy ze starym drzewostanem, romantycznymi ścieżkami, ławeczkami, pawilonem, fontanną, miejscem na ognisko i grill stwarza wspaniałe warunki do relaksu.

Dla pragnących zachować piękno i siły witalne oferujemy szeroką gamę programów pielęgnacyjno-upiększających oraz rekreacyjno – odchudzających.

Kameralna atmosfera , stylowe wnętrza i wspaniała polska i europejska kuchnia stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku oraz  organizowania spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń.

  Przyjedz i poczuj romantyczny nastrój

Hotel - Villa Romantica

ul. Partyzantów 8 58-580 Szklarska Poręba, woj. dolnośląskie tel. 75 717 2676, fax. 75 717 4677, email: